Nowe Repetytorium SP Język polski kl 4-6
Przedstawiamy publikację pomocną przy nauce języka polskiego, stanowiącą odpowiedź na potrzeby uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Repetytorium - szkoła podstawowa - język polski zawiera wszystkie wymagane w podstawie programowej działy tematyczne: są tu dokładne omówienia lektur i wierszy, gramatyka, wiedza o języku, teoria literatury oraz elementy retoryki.Z myślą o młodszych uczniach szczególny nacisk położono na zrozumiałość języka oraz dokładne wyjaśnienia nowo wprowadzanych pojęć, dzięki czemu nauka z tą książką jest prosta i przyjemna. Znaczek „pewniak na teście” dodatkowo zwraca uwagę na treści, które okażą się najbardziej przydatne na sprawdzianach.Atutem jest nowoczesna, kolorowa szata graficzna, duża liczba tabel, grafik, schematów, zdjęć i reprodukcji, które ułatwiają i przyspieszają naukę. Polecamy!Zachęcamy też do zakupu drugiej części książki - Repetytorium - szkoła podstawowa - język polski dla klas 7-8.Uwaga! W związku ze zmianami w podstawie programowej z 28.06.2024 r. do każdego repetytorium przygotowaliśmy specjalny ANEKS, w którym znajduje się spis wiadomości, jakie można pominąć w przygotowaniu do lekcji, sprawdzianów lub egzaminu w roku 2025. Znajdują się tam również najświeższe informacje o egzaminach, wymaganiach, terminach!
UWAGA!!!! ZAGIĘTE NAROŻNIKI OKŁADKI - NIE MA TO WPŁYWU NA ZAWARTOŚĆ I NIE UTRUDNIA KORZYSTANIA Z KSIĄŻKIPodmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Wydawnictwo GREG sp. z o.o.WięcejAdres:
Klasztorna 2bKod pocztowy: 31-979Miasto: KrakówKraj: PolskaAdres email: greg@greg.pl
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.